Aquapark Aquathermal Senec : Ubytovanie

Hotel Zátoka

Ubytovanie - Hotel Zátoka

Ide o trojhviezdičkový hotel nachádzajúci sa hneď pri brehu Slnečných jazier, v zátoke pri rekreačnom stredisku – Senec sever. Hotel ponúka ubytovanie v 35 izbách, v 72 posteliach s možnosťou prísteliek. Hostia môžu využiť jedno a dvojposteľové izby, alebo apartmány. V hoteli je k dispozícii aj bezbariérová izba, väčšina izieb má krásny výhľad na Slnečné jazerá. Okrem toho, že hotel má vlastnú pláž, klienti môžu využívať aj jeden krytý bazén. Hotel Zátoka ponúka aj wellness služby alebo športoviská ako napr. squashový a tenisový kurt, minigolfové ihrisko či bowling. K dispozícii je aj niekoľko kongresových sál, reštaurácia s barom, reštaurácia v zimnej záhrade alebo kaviareň.

Hotel Senec 720

Ubytovanie - Hotel Senec 720

Hotel Senec sa nachádza priamo pri brehu jazera, v rekreačnej oblasti. Ubytovanie je tu možné nájsť pre 72 hostí, tí si môžu objednať dvojlôžkovú izbu (možnosť prístelky) alebo apartmán. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením. V hoteli Senec sa nachádza aj konferenčná miestnosť pre 50 osôb a bazén pre deti. Hotel ponúka vlastnú kuchyňu, no možné je aj vlastné stravovanie. Za objektom sa nachádza terasa a tenisový kurt. Parkovanie je možné pri hoteli zdarma.

Chata Senec Holiday Village

Ubytovanie - Hotel Senec Holiday Village

Táto prázdninová dedinka sa nachádza na severnej strane Slnečných jazier. Senec Holiday Village ponúka ubytovanie v 13 bungalovoch, v ktorých je možné nájsť až 52 apartmánov, vhodných maximálne pre 4 osoby. Všetky bungalovy majú vlastné sociálne zariadenie s kúpeľňou, kuchyňu so spoločenskou miestnosťou, v ktorej sa nachádza rozťahovací gauč, tiež 2-lôžkovú spálňu a terasu. V areáli Senec Holiday Village hostia nájdu športoviská, bufet, reštauráciu, na vrátnici je možné pripojiť sa na internet. Počas leta bývajú v areáli vystúpenia rôznych kapiel.

Penzión Senec BAT

Ubytovanie - Penzión Senec Bat

Penzión Senec BAT je situovaný len pár metrov od aquaparku Aquathermal Senec, na severnej strane Slnečných jazier. V penzióne je možné ubytovať sa v 15 dvojlôžkových, 2 štvorlôžkových izbách (s možnosťou prístelky) a jeden apartmán. V každej z nich má hosť k dispozícii kúpeľňu so sprchou i WC. V Penzióne Senec BAT môžu hostia využiť služby vinárne, baru a jedálne, za objektom sa nachádza malé posedenie s grilom, ohniskom a detským ihriskom. Penzión tiež zapožičiava člny a tiež bicykle.

Hotel Senec 452

Ubytovanie - Hotel Senec 452

Ide o novozrekonštruovaný hotel, ktorého kapacita je okolo 98 hostí. Hotel Senec 452 ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a 4 apartmány. V hoteli sa nachádza aj bazén, sauna, masážna vaňa a posilňovňa, okrem toho môžu klienti využívať aj masáže. Stravovanie je zabezpečené v dvoch hotelových reštauráciách, za objektom sa nachádza terasa a rôzne športoviská ako napr. tenisový kurt alebo minigolf. Hotel Senec je ideálny nielen pre dovolenku, ale aj pre pracovné stretnutia. Pre tieto účely je v hoteli až 7 salónikov a jedna veľká konferenčná miestnosť.