Aquapark Senec: Wellness služby

Welnes služby

 

Aquapark Senec poskytuje okrem relaxu v bazénoch aj množstvo pobytov v útulných ubytovacích zariadeniach a možnosti wellness aktivít.

 

SAI wellness Senec - exkluzívne wellness služby

SAI wellness Senec sa rozprestiera na ploche veľkej až 735 m2 a je

ideálnym miestom pre Váš oddych a pre načerpanie nových síl.

Fascinujúca krása. Neuveriteľná príťažlivosť. Dokonalosť prírody. To všetko si vychutnávajú tisíce turistov v oblasti "piatich jazier“ ukrytých pod mohutnými ramenami posvätnej hory Fuji v Japonsku. Teraz túto atmosféru môžete zažiť tak často, ako len budete chcieť! Nemusíte cestovať tisícky kilometrov za dokonalým oddychom. Doprajte si rozprávkové pôžitky očarujúceho japonského jazera Sai v rovnomennom exkluzívnom zariadení SAIWELLNESS Senec.

Centrum jedinečného pôžitku stojí priamo pri AQUAPARKU Senec. Má svoj vlastný, samostatný vchod, s možnosťou prechodu do AQUAPARKU a SWIM arény. Príďte sem zažiť pocit raja a zabudnúť na každodenné starosti! 

● Moderné priestranné wellness (735 m2)

● 9 sáun (Eukalyptusová parná sauna, Soľná sauna, Turecká sauna-Hammam, Bambusová sauna, Aromatická parná sauna, 2 x infra sauna, 2x Fínska suchá sauna)

● Kneipov kúpeľ

● 3 whirlpool bazény

● Ľadopád

● Zážitkové sprchy

● Vonkajší ochladzovací bazén

● Celotelové masáže a rituály

● Wellness bar

● Inštitút krásy - Kozmetika a Masáže

 

Návšteva nášho sveta wellness môže byť pre Vás niekoľkohodinový proces, na konci ktorého sa budete cítiť úplne inak, no hlavne lepšie, ako na jeho začiatku. V jedinečných priestoroch SAIWELLNESS Senec si príde na svoje i ten najnáročnejší klient. Fínska suchá a parné sauny, infra sauna, turecký hammam či soľná sauna čakajú iba na Vás! Tí najodvážnejší si môžu dopriať aj schladzujúci studený dážď a zažiť tak pocit znovuzrodenia. Špeciálne procedúry zamerané na starostlivosť o telo, postavu i tvár sú príjemné a bezbolestné. Pôsobia omladzujúco a majú detoxikačné účinky. Pocitom očisty Vás naplnia chvíle strávené v relaxačných whirlpool bazénoch.

Očarujúce prostredie dopĺňa oddychová časť s pohodlnými kreslami s presklenou stenou a s výhľadom na japonskú kamienkovú záhradu. V jej exteriérovej časti, priamo pod šírym nebom, nájdete jedinečný saunový domček s fínskou suchou saunou, upokojíte si zmysly v ochladzovacom bazéne alebo si doprajete duchovný odpočinok v jednom z relaxačných bazénov whirlpool. 

Masáže v SAIwellness

Okrem toho je možné v SAIwellness centre Senec využiť aj možnosti masáží. Na ponuke sú klasické masáže, tradičné thajské masáže alebo špeciálne Sothys masáže. V rámci masáží je možné absolvovať píling s morskou soľou, opojný píling so zázvorom pre dámy, detoxikáciu alebo japonský tzv.hanakusami rituál s čerešňovými kvetmi.

Aquapark Senec